Daruj Správně

Nové lyže pro handicapovanou Annu

www.emilnadace.cz

Anna je od svého narození upoutána na mechanický invalidní vozík,
 kvůli dětské mozkové obrně. V zimě se vždy účastní lyžařského kurzu v jízdě na Kartski, díky nimž je rovnocenná s ostatními. Ráda by si pořídila vlastní Kartski, které stojí bohužel 65 000 Kč.
Jakákoli Vaše finanční pomoc ji pomůže přiblížit se k zakoupení Kartski.

Jmenuji se Anna Muziková, je mi 18 let a jsem studentkou 2. ručníku střední školy oboru Sociální činnost při Jedličkově ústavu. Od svého narození jsem upoutána na mechanický invalidní vozík, kvůli diagnóze dětská mozková obrna. I přesto si myslím, že je možnost si život užít hodně podobně jako ostatní, zdraví lidé. Po svém příchodu do Jedličkova ústavu jsem dostala možnost stát se členkou sportovního klubu. Již čtvrtým rokem dělám atletiku hod kuželkou a vrh koulí. Snažím se na svůj handicap nemyslet a neustále vyhledávám různé aktivity a činnosti, ve kterých bych se dokázala jejich dovednostem alespoň částečně přiblížit. Ne vždy se mi to daří. V zimě se vždy účastním lyžařského kurzu v jízdě na Kartski. Moc se mi to líbí, cítím se na svahu rovnocenná s ostatními. Ráda bych jezdila častěji, a proto bych si chtěla pořídit svojí vlastní Kartski. Kámen úrazu je však v tom, že tato speciální sportovní pomůcka je velmi finančně nákladná- 65 000Kč. Z toho důvodu jsem se rozhodla obrátit se na Vás a požádat Vás o finanční příspěvek. Jakákoli Vaše finanční pomoc mi pomůže přiblížit se k zakoupení Kartski. 

Předem Vám za ni děkuji. Anna Muziková

Poslání organizace

Účelem Nadačního fondu Emil je účinná podpora handicapovaných dětí a shromažďování finančních prostředků určencýh k zajištění sociálních, léčebných, sportovních a kulturních potřeb handicapovaných dětí.