Daruj Správně

Lety Divokých hus

http://www.divokehusy.cz
S vaší pomocí podpoříme neziskové projekty v sociální a zdravotní oblasti v celé ČR zcela unikátním způsobem - zdvojnásobíme výtěžky benefičních akcí až do výše 60 000 Kč.

V rámci projektu Lety Divokých hus vyhlašuje Nadace každých 14 dní veřejnou sbírku ve prospěch konkrétní organizace a projektu. Prostředky z DMS budou rozděleny v otevřeném grantovém řízení v rámci programu Benefice s Divokými husami.

 

Poslání organizace

Podáváme pomocné křídlo těm, kteří chtějí sami létat.

Kolik chcete přispět?

Pošlete jednorázovou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS HUSY 30 nebo
DMS HUSY 60 nebo
DMS HUSY 90          

Pošlete dlouhodobou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo
DMS TRV HUSY 60 nebo
DMS TRV HUSY 90          

Více informací

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.