Daruj Správně

Jizerská magistrála

http://www.jizerskaops.cz
Jizerské hory a běžecké lyžování k sobě neodmyslitelně patří.
Jizerská magistrála dnes zahrnuje přes 180 km upravovaných tratí a 23 nástupních míst, která jsou rozložena po celých Jizerských horách.
Díky úzké spolupráci s dalšími provozovateli tratí, např. Jizerky pro vás v Kořenově nebo Bieg Piastów v polských Jakuszycích, mohou lyžaři přejet i na trasy v Krkonoších nebo na upravené tratě na polské straně.
Do stop Jizerské lyžařské magistrály zavítá každoročně více jak půl milionu lyžařů.

O úpravu stop se zde již od roku 1999 stará nezisková organizace založená obcí Bedřichov JIZERSKÁ, o.p.s. Bližší informace o magistrále a o společnosti naleznete na webových stránkách organizace www.jizerskaops.cz.

 

 


Poslání organizace

Jizerská, obecně prospěšná společnost vznikla v roce 1999 s hlavním cílem - aby úprava a údržba běžeckých tratí v Jizerkách dostala jasná pravidla a byla vedena profesionálně. Úkolem Jizerské o.p.s.je každoročně získat finační prostředky na úpravu tratí, na pořízení či opravy strojů a na všechny ostatní náklady s Jizerskou magistrálou spojené. 

Kolik chcete přispět?

Pošlete jednorázovou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS MAGISTRALA 30 nebo
DMS MAGISTRALA 60 nebo
DMS MAGISTRALA 90          

Pošlete dlouhodobou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS TRV MAGISTRALA 30 nebo
DMS TRV MAGISTRALA 60 nebo
DMS TRV MAGISTRALA 90          

Více informací

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.