Daruj Správně

Digitální restaurování filmu – Limonádový Joe

http://www.bijaky.cz

Projekt Digitální restaurování filmu – Limonádový Joe je jednoletý projekt Nadace české bijáky, na který může veřejnost přispívat již nyní. Prostřednictvím tohoto projektu se podaří digitálně zrestaurovat film Limonádový Joe, a tím jej uchovat pro budoucí generace.

Poslání organizace

Posláním Nadace české bijáky (NČB) je podpora české kinematografie formou digitální restaurace českých filmových klenotů vybraných ze Zlatého fondu české kinematografie. Touto činností se NČB a její podporovatelé zaslouží o uchování těchto filmových děl v té nejvyšší kvalitě (tedy 4K) pro budoucí generace.
NČB úzce spolupracuje s Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech, Asociací českých kameramanů, Státním fondem kinematografie, Ministerstvem kultury a s řadou významných filmových tvůrců jako je Miloš Forman, Vojtěch Jasný, Ivan Passer, Jaromír Šofr či Jiří Menzel.

Kolik chcete přispět?

Zvolte platební metodu

Převod na účet

Pošlete jednorázovou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS  30 nebo
DMS  60 nebo
DMS  90          

Pošlete dlouhodobou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS TRV  30 nebo
DMS TRV  60 nebo
DMS TRV  90          

Více informací

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.