Daruj Správně

Alzheimer Stop!

http://www.podepsanosrdcem.org
Projekt Alzheimer Stop! se zaměřuje na pomoc nemocným Alzheimerovou chorobou prostřednictvím shromažďování finančních prostředků, které jsou dále poskytovány zařízením pečujícím o nemocné Alzheimerem. Prostředky jsou určeny na vybavení, zdravotnické či rehabilitační přístroje a pomůcky.

Poslání organizace

Nadační fond Podepsáno srdcem se zaměřuje na podporu seniorů s Alzheimerovou chorobou, zajištění hmotné i nehmotné pomoci, iniciativ a aktivit v oblasti zdravotnictví. 

Kolik chcete přispět?

Zvolte platební metodu

Převod na účet

Pošlete jednorázovou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS ALZHEIMERSTOP 30 nebo
DMS ALZHEIMERSTOP 60 nebo
DMS ALZHEIMERSTOP 90          

Pošlete dlouhodobou DMS na telefonní číslo 87 777 ve tvaru:
DMS TRV ALZHEIMERSTOP 30 nebo
DMS TRV ALZHEIMERSTOP 60 nebo
DMS TRV ALZHEIMERSTOP 90          

Více informací

Platba bankovním převodem

Při převodu peněz je buď vložena hotovost na určitý účet nebo je převedena určitá částka z účtu na účet bezhotovostně. Druhá metoda probíhá buď elektronicky (e-banking) nebo pomocí formuláře, takzvané složenky.

Příslušné číslo bankovního účtu naleznete vždy u každého projektu.

Při elektronických převodech (e-banking) stačí jít na internetové stránky Vaší banky a tam máte přímý přístup na svoje vlastní konto. Můžete zadat příkaz k jakékoliv finanční transakci (to znamená i k bankovnímu převodu).

Pro případné potvrzení o daru doporučujeme v popisu platby uvést jméno a příjmení příkazce (dárce).

Převod pomocí složenky: Všechny nutné údaje musí být zaneseny do odpovídajících políček na složence a vyplněná složenka se musí podat v bance nebo na poště. Převáděná suma je buď zaplacena v hotovosti nebo převedena z účtu na účet adresáta. Jako potvrzení obdržíte protisk složenky nebo formuláře, který musí být označen datem a razítkem banky.